Застосування Grand Max Evolution в АПК

 Фронтальнийнавантажувач на МТЗ - універсальне навісне обладнання, яке розширює можливості сільськогосподарської техніки, механізмів та машин. Його можна встановлювати на ПМЗ, МТЗ та інші транспортні засоби. Це дозволяє замовляти сумісні навісні пристрої та домагатися максимальної функціональності установок. Усі фронтальні навантажувачі йдуть із гарантією якості. Співпрацюючи з виробником та офіційним постачальником "Гранд-Макс", ви нічим не ризикуєте. Компанія відома у всій Україні, співпрацює із замовниками з різних регіонів.

Плюси застосування фронтальних навантажувачів в АПК

 У сільськогосподарському секторі висуваються певні вимоги до функціоналу та інших параметрів обладнання. Щоб розширити перелік доступних можливостей без зайвих витрат, використовують навісні установки. Серед поширених видів обладнання – вилковий навісний навантажувач. Він дозволяє використовувати базове обладнання в різних типах будівельних, дорожніх, ремонтних, сільськогосподарських робіт.

 Плюси розв'язання:

  •   Ретельно розрахована геометрія та максимальна безпека оператора.
  • Стабільна продуктивність та висока швидкість роботи.
  • Швидка окупність.
  • Можливість використання ресурсу установок за повною програмою.
  • Економія на замовлення додаткових одиниць спеціалізованої техніки.
  •   Скорочення термінів виконання робіт, зниження собівартості техніки.

  Оцінити всі перелічені переваги можна, підібравши оптимальний навантажувач з урахуванням параметрів самого трактора та запланованих умов експлуатації.

 Чому КУНи на МТЗ незамінні

Grand Max Evolution – універсальний фронтальний навантажувач на МТЗ, який помітно розширить функціонал сільськогосподарської техніки, розширить сфери її застосування. Призначення кунів:

·         укладання та ремонт доріг;

·         підйом та транспортування матеріалів;

·         підготовка котлованів для облаштування фундаментів;

·         розвантаження, навантаження сипких речовин;

·         облаштування каналів, траншей під час будівництва АПК;

·         формування насипів;

·         збирання конструкцій, прибирання, вивезення відходів, демонтаж звалищ;

·          догляд за деревами та чагарниками.

Використовуючи навісне обладнання, ви реалізовуватимете намічені заходи в стислий термін з урахуванням поточних норм та техніки безпеки. При виборі враховуйте тип обладнання – є навісні фронтальні навантажувачі універсального, спеціального призначення, ковшові моделі. Залежно від типу шасі куни діляться на колісні та гусеничні.

  • Застосування Grand Max Evolution в АПК