Особливості вибору фронтального навантажувача для дорожніх робіт


Багатофункціональна спеціалізована техніка в рази полегшує виконання поточних операцій, вирішення комерційних завдань. Вона користується високим попитом у різних галузях промисловості, де потрібне продуктивне обладнання, і сфера дорожнього будівництва не виняток. Якщо ви зацікавлені у покупці універсальних машин на всі випадки життя, зверніть увагу на передні навантажувачі «Гранд-Макс». Це порівняно недорога, функціональна техніка. Робити замовлення в Україні можна безпосередньо від постачальника, щоб уникнути зайвих посередницьких націнок.

 Плюси фронтальних навантажувачів

Модельний ряд "Гранд-Макс" включає функціональні машини для вирішення різних комерційних завдань. Лінійка постійно оновлюється, поповнюється функціональними, продуктивними новинками. Удосконалені моделі оснащуються інноваційними запатентованими розробками бренду. Спеціалізована техніка "Гранд-Макс" буде рентабельною покупкою для виконання робіт різної складності.

Що враховувати при покупці:

  •  Гусеничні навантажувачі потрібно буде доставляти на об'єкт самотужки, самохідна має колісну базу для самостійних переміщень.
  •  Комплектація силовими установками підвищує продуктивність.
  • Широкий ківш спереду навантажувача можна замінити на інше обладнання.

Техніка маневрена, надійна, довговічна та максимально автоматизована. Ціна конкретної модифікації залежатиме від її можливостей.

 Застосування фронтальних навантажувачів у ремонті дорозі

Фронтальний навантажувач підійде для вирішення таких поточних завдань:

·         укладання, відновлення дорожніх покриттів;

·         виїмка ґрунтів під фундаменти на будівельних майданчиках;

·          підйом різних матеріалів на висоту;

·         маніпуляції з штучними та сипучими вантажами;

·         навантаженнями та розвантаження спецтранспорту;

·         прокладання траншей, облаштування каналів дренажу.

При виборі дивіться тип двигуна, його корисну потужність, робочі обсяги, розміри ковша. Експлуатаційна висота підйому, габарити, загальна вантажна підйомність також мають значення. Багато покупців цікавить можливість використання додаткового навісного обладнання. Кабіна оператора у всіх сучасних машинах ергономічна, продумана до дрібниць. Якщо ви маєте запитання, зверніться до представника офіційного постачальника техніки «Гранд-Макс».

  • Особливості вибору фронтального навантажувача для дорожніх робіт