Тільки для кліентів із України
ПІЛЬГОВЕ КРЕДИТУВАННЯ ВІД "ОЩАДБАНКУ"
Умови:
Термін - до 60 місяців
Внесок - від 20%
Комісія -1,9%
ЗАСТАВА - САМА ТЕХНІКА
БЕЗ НОТОРІАЛЬНОГО ОФОРМЛЕННЯ ЗАСТАВИ
ВІДСОТКОВА СТАВКА
ПОГАШЕННЯ ЩОМІСЯЦЯ РІВНИМИ ЧАСТИНАМИ
- до 12 місяців - 0,01 %
- до 24 місяців - від 0,13 %
- до 36 місяців - від 5,87 %
- до 48 місяців - від 9,06 %
- до 60 місяців - 10,73%
ЯК ОФОРМИТИ?
ДЕТАЛІ ТА РОЗРАХУНКИ ПЛАТЕЖІВ - У МЕНЕДЖЕРІВ
Готівкою, Безготівково
Транспортом компанії, самовивіз, транспортна компанія
КРН-5,6 Ferti — міжрядний культиватор Grand Max з системою внесення КАС та рідких добрив. Модель підходить для обробітку кукурудзи, соняшнику, сої та інших просапних культур із підживленням рослин за один прохід.
Модель Ferti входить до підкатегорії культиваторів КРН-5,6 з внесенням КАС і підходить для господарств, яким потрібно поєднати міжрядний обробіток із внесенням рідких добрив за один прохід.
Головна перевага моделі Ferti — поєднання суцільної рами та системи внесення рідких добрив. Суцільна рама забезпечує високу жорсткість конструкції, стабільну роботу по всій ширині захвату та точне витримування глибини обробітку.
Суцільна рама забезпечує:
Така конструкція особливо підходить для господарств, де культиватор активно використовується протягом сезону та повинен стабільно працювати при високих навантаженнях.
Система внесення добрив встановлена безпосередньо на культиваторі. Це дозволяє вносити рідкі добрива одночасно з міжрядним обробітком без використання окремого агрегату.
Система Ferti забезпечує:
| Параметр | Значення |
| Об’єм бака | 500 л |
| Матеріал бака | пластик, товщина 5 мм |
| Температурний режим | від −40°C до +60°C |
| Каркас | метал 10 мм |
| Розміщення | на рамі культиватора |
| Заправка | через камлок |
| Забір рідини | нижній, з антизавихренням |
| Фільтр грубого очищення | 160 л/хв |
| Насос | Remco, США |
| Тип насоса | діафрагмовий |
| Продуктивність | до 20,09 л/хв |
| Тиск | до 10 бар |
| Живлення | 12 В |
| Висота всмоктування | до 4 м |
| Контроль подачі | ротаметри з візуалізацією потоку |
| Управління | ШІМ-регулятор, реле |
| Автоматизація | автоматичне вмикання та вимикання |
Культиватор Grand Max ROW CONTROL Ferti КРН-5,6 виконаний на базі посиленої суцільної рами. Конструкція розрахована на роботу в польових умовах, високі сезонні навантаження та стабільний міжрядний обробіток по всій ширині захвату.
Конструкція забезпечує:
Суцільна рама особливо зручна для господарств, де техніка працює на великих площах і важлива максимальна надійність конструкції.
Культиватор оснащується робочими органами, які забезпечують розпушування ґрунту, підрізання бур’янів і акуратний обробіток міжрядь без пошкодження культурних рослин.
У конструкції використовуються:
Така комплектація допомагає підтримувати стабільну глибину обробітку, ефективно підрізати бур’яни та якісно розпушувати ґрунт по всій ширині захвату.
Кожна секція культиватора працює за принципом копіювання рельєфу поля. Це важливо під час обробітку кукурудзи, соняшнику, сої та інших просапних культур, де потрібно зберегти захисну зону біля рядка.
Паралелограмна підвіска забезпечує:
Культиватор КРН-5,6 Ferti Grand Max можна адаптувати під різні культури, схеми посіву та умови роботи.
Доступні регулювання:
Додатково культиватор може комплектуватися захисними щитками, борінками, прикочувальними котками та елементами для адаптації під конкретні умови господарства.
| Параметр | Значення |
| Модель | Grand Max ROW CONTROL Ferti КРН-5,6 |
| Тип | міжрядний культиватор |
| Рама | суцільна |
| Система внесення добрив | КАС та РКД |
| Робоча ширина | 5,6 м |
| Кількість рядків | 8 |
| Кількість секцій | 9 |
| Кількість робочих органів | 41 |
| Міжряддя | 45–75 см |
| Глибина обробітку | від −3 до +8 см |
| Робоча швидкість | на важких ґрунтах — до 8 км/год, на легких ґрунтах — до 12 км/год |
| Маса | 1280 кг |
| Діаметр коліс | 450 мм |
| Потужність трактора | від 80 к.с. |
| Виробництво | Україна |
Культиватор застосовується для міжрядного обробітку:
Модель особливо ефективна в технологіях, де міжрядна культивація поєднується з локальним внесенням рідких добрив.
Строки культивації залежать від культури, фази розвитку рослин, стану ґрунту та погодних умов.
Зазвичай міжрядний обробіток проводять:
Своєчасний обробіток допомагає зменшити конкуренцію бур’янів, зберегти вологу та покращити розвиток кореневої системи.
Grand Max ROW CONTROL Ferti КРН-5,6 — це професійний міжрядний культиватор із суцільною рамою та системою внесення рідких добрив. Він поєднує точний обробіток ґрунту, ефективну боротьбу з бур’янами, локальне внесення КАС/РКД і стабільну роботу на різних типах ґрунту.
Купити культиватор КРН-5,6 Ferti Grand Max варто господарствам, які хочуть підвищити ефективність міжрядного обробітку, скоротити кількість проходів техніки по полю та перейти на сучасні технології локального внесення добрив.
КРН-5,6 Ferti Grand Max призначений для міжрядного обробітку просапних культур і одночасного внесення рідких добрив КАС/РКД. За один прохід культиватор розпушує ґрунт, підрізає бур’яни та подає добрива в робочу зону.
Головна відмінність моделі Ferti — наявність системи внесення рідких добрив на суцільній рамі. Це дозволяє одночасно виконувати міжрядний обробіток і внесення КАС/РКД.
Модель Start призначена для міжрядного обробітку без системи внесення добрив. Модель Ferti додатково оснащена системою внесення КАС/РКД, тому дозволяє поєднувати культивацію міжрядь і рідке живлення рослин.
Ferti має суцільну раму, а Fold Ferti оснащений складною рамою. Якщо важлива максимальна жорсткість конструкції, обирають Ferti. Якщо важливіша зручна транспортировка між полями, підходить Fold Ferti.
Так, культиватор підходить для внесення КАС та РКД під час обробітку міжрядь. Це допомагає доставляти живлення ближче до кореневої зони рослин і зменшувати кількість окремих проходів по полю.
Для роботи з культиватором КРН-5,6 Ferti Grand Max потрібен трактор потужністю від 80 к.с. Також важливо враховувати масу агрегату, об’єм бака та умови роботи на конкретному полі.
Культиватор підходить для міжрядного обробітку кукурудзи, соняшнику, сої, ріпаку, цукрового буряка та інших просапних культур з міжряддям від 45 до 75 см.
Об’єм бака для рідких добрив становить 500 л. Цього достатньо для внесення КАС/РКД під час міжрядного обробітку без використання окремого агрегату для рідких добрив.
Робоча ширина культиватора становить 5,6 м. Модель розрахована на обробіток 8 рядків і підходить для господарств, яким потрібен продуктивний міжрядний обробіток з можливістю внесення рідких добрив.
| Характеристики | ||
| Об’єм бака для рідких добрив | 500 л | |
| головна несуча рама | 140 х 140 х 8 | |
| Діаметр опорних коліс | 450 мм | |
| додаткова опція | захисний щиток ряду | |
| Кількість рядів робочих органів | 3 | |
| кількість секцій | 9 | |
| Комплект щитків захисту рослин в рядку | 16 штук (комплектується додатково) | |
| Країна виробник | Україна | |
| Міжряддя | 70 см (регулюється від 45 до 75 см) | |
| Маса | 1150 кг | |
| Необхідна потужність трактора | від 80 к.с. | |
| Робоча глибина | від −3 до +8 см | |
| Робоча швидкість | на важких ґрунтах — до 8 км/год, на легких ґрунтах — до 12 км/год. | |
| Робоча ширина | 5,6 м | |
| Робочий орган | Bianchi (Італія), S-подібна стійка 32×10 мм, лапа 150 мм | |
| Розміри (д/ш/в) | 2 / 6,3 / 1,1 м | |
| Система подачі добрив | система внесення рідких добрив КАС/ЖКД | |
| Тип робочого органу | стрілчасті лапи | |
| Виробник | Grand Max | |
| Кількість рядів | 8 | |
| Кількість робочих органів | 41 | |
| Колір | За вибором – синій, червоний, зелений | |
| Фарбування | Зачистка, шліфування, піскоструминна обробка, нанесення грунту, фарбування | |
| Техніка з компенсацією | 25% від держави України | |
Обрали модель Ferti через систему внесення добрив. Культиватор добре підходить для кукурудзи та сої, дозволяє економити час і зменшити кількість проходів по полю. Окремий плюс — міцна рама та робочі органи Bianchi. Техніка виправдала очікування.
Переваги: внесенням добрив
Недоліки: треба було купувати складний
Купили культиватор КРН-5,6 Ferti Grand Max для міжрядного обробітку кукурудзи та соняшнику. Сподобалося, що за один прохід можна виконувати обробіток ґрунту і внесення КАС. Рама міцна, секції працюють стабільно, глибина витримується добре. Для нашого господарства техніка виявилася зручною та ефективною.
Переваги: Якість
Недоліки: поки не побачили