Відвали для тракторів


Робоча висота захоплення3000 мм.Висота1000 мм.Маса650 кг.Поворотний механізммеханічнийРегулювання ви..
Робоча висота захоплення2500 мм.Висота800 мм.Маса310 кг.Поворотний механізммеханічнийРегулювання вис..
Показано з 1 по 2 із 2 (1 сторінок)


   Відвал на МТЗ, ЮМЗ, Т-40,  – це вид навісного обладнання на спецтехніку, який дозволяє значно розширити її функціональність і можливості. Для багатьох підприємств України цей вид техніки незамінний, адже якщо оснастити ним звичайний трактор, його можна буде використовувати для прибирання земель, очищення тротуарів та проїжджої частини доріг від снігу або територій від сміття та інших матеріалів. З огляду на, що в розпорядженні аграрних і комунальних підприємств завжди є така техніка як трактор, то для його ефективного використання взимку тепер можна просто купити відвал для снігу на МТЗ, ЮМЗ, Т-40 і ніяких спеціальних снігоприбиральних машин для очищення дорожнього полотна і площадок вам не знадобиться. Вибрати, замовити та придбати на найвигідніших умовах спецтехніку в Україні сьогодні ви можете у нас – в інтернет – магазині компанії «Гранд-Макс».

Відвал на трактор, особливості та види

   За зовнішнім виглядом відвал являє собою металеву конструкцію, схожу на велику лопату або скребок, з ножем уздовж нижньої кромки. Пристрій оснащений системами керування і кріплення. Устаткування навішується на трактор і може використовуватися для прибирання певних територій від снігу та сміття. Є моделі, розраховані на поворот, підйом, опускання.

Основна класифікація відвалів на трактор заснована на призначення, пристрій може бути:

 • Снігоприбиральним. Конструкція може бути з прямим суцільним або пружинним профілем, остання складається з окремо керованих секцій;
 • Комунальним. Є конструкції поворотні (їх вибирають для МТЗ, ЮМЗ, Т-40), з гідравлічним і механічним управлінням, а є- неповоротні;
 • Бульдозерним і грейдерним. Особливість конструкції – оснащення посиленими ножами для обробки поверхні підвищеної жорсткості, а також те, що перший навішується спереду техніки, другий – ззаду.

   Відвал на трактор завжди оснащується ножами, що потрібно для підвищення ефективності роботи, але при цьому по нижній частині встановлена прокладка з міцної гуми, завдяки якій обладнання не зможе травмувати і пошкодити обробляється дорожнє покриття або площа землі.

   Також для підвищення ефективності та забезпечення абсолютної безпеки спецтехніки при роботі зі сніговими заметами, на відвали встановлюються лижні опори. Вони роблять досить хорошим ковзання пристрою по снігу і утримують ножі на зафіксованої певній висоті.

Як правильно вибрати і замовити відвал на трактор?

   Вирішивши купити такий пристрій, необхідно правильно підібрати підходящу модель.

   Як ми вже відзначили, є основна класифікація за призначенням. Але при виборі враховують багато інших технічних характеристик, зокрема:

 • Оцінюють робочу ширину захвату, а також товщину і висоту тристою;
 • Гідравліка;
 • Підбирають модель з відповідною формою ножа (рівною, круглої, овальної);
 • Вивчають оснащення моделі (поворотний механізм, який кут повороту, регулювання висоти і т.п);
 • Загальну масу пристосування.

Також важливо замовити обладнання в Україні саме у надійного виробника, що гарантує бездоганну якість, міцність і надійність продукції.

Чому купити відва варто саме у нас?

   У нас  в інтернет-магазині компанії «Гранд-Макс» ви зможете купити відвал снігоприбиральний на трактор МТЗ, ЮМЗ, Т-40 ціна якого вас не просто влаштовує, а й приємно здивує. Наша компанія пропонує замовити в Україні спецтехніки від надійного виробника і по дуже конкурентоспроможною оптовою вартістю.

   Всім покупцям гарантовані:

 • якість товарів;
 • вигідні умови співпраці;
 • оперативна доставка по Україні.   

  Залишилися питання - задайте їх нашому консультанту прямо зараз!