Основні параметри вибору фронтального навантажувача на трактор: роз'яснення основних властивостей техніки

   Економічність, зручність, функціональність і безпека - основні якості, яким відповідає фірмовий навісний навантажувач. Вони пояснюють, чому цей пристрій користується підвищеним попитом і знаходить застосування в різних областях будівництва, дорожніх робіт і сільського господарства. Однак оцінити всі перераховані переваги можна лише в тому випадку, якщо фронтальний навантажувач буде обраний з урахуванням основних параметрів якості. Подробиці - в наступній консультації. 

 Фронтальний навантажувач в технічних деталях 

   Принципове значення для безвідмовної та безпечної експлуатації навісного фронтального навантажувача мають: 

  • Повний агрегатування з трактором. Важливо, щоб навантажувач легко монтувався і демонтували на основну колісну техніку і міг управлятися з кабіни оператора, не впливаючи на якісні параметри роботи трактора. 
  • Рівень вантажопідйомності. Цей параметр визначає, для яких робіт може використовуватися придбана техніка. Для легких вантажів досить моделі на 800 кг, для потреб сільськогосподарського підприємства підійде навантажувач на 1200 кг. Для будівельних робіт застосовують техніку на 1600 кг, а для дорожнього ремонту і робіт з грунтом краще замовити конструкцію на 2000 кг. Важливий момент: порівняйте номінальну і фактичну вантажопідйомність на ковші - ці параметри можуть істотно відрізнятися. 
  • Висота підйому і розвантаження. Для робіт з високим бортовим транспортом краще віддати перевагу модель навантажувача з висотою підйому від 3600 мм і більше.Важливо: висота підйому на ковші і на осі обертання може відрізнятися на 20-30 см, а тому цей параметр вимагає додаткової конкретизації. 

Додаткові характеристики навісного фронтального навантажувача 

   Якщо новий навантажувач на трактор Grand Max-MX буде експлуатуватися в інтенсивному режимі, для власника обладнання можуть виявитися затребуваними такі характеристики: 

  • Опція бистрос'ема пристрою, що дозволяє швидко демонтувати конструкцію для установки на колісну основу іншого пристрою. 
  • Опція бистрос'ема робочих органів навантажувача , завдяки якій демонтаж елементів навантажувача займає близько 10 хвилин. 
  • Установки кінематики навантажувача - кути вивороту ковша і наявність механізму паралельного ведення. 
  • Швидкість роботи навантажувача, яка визначається діаметром порожнини гідроциліндрів.
  • Основні параметри вибору фронтального навантажувача на трактор: роз'яснення основних властивостей техніки